IRISXtract — платформа для розпізнавання

IRISXtract — потужна серверна платформа, розроблена компанією IRIS (Image Recognition Integrated Systems), лідером в області розпізнавання інформації, що входить в групу компаній Canon. Платформа дозволяє сканувати або імпортувати великі пакети документів змішаного типу.  Немає необхідності в  ручної підготовці документів (ідентифікації і розділення за типом).  IRISXtract дозволяє автоматично класифікувати і якісно розпізнавати інформацію будь-якими мовами, включаючи рукописний текст, видаючи її в необхідному вигляді (редагований формат, архів, вивантаження в базу даних і т.п.).

Рішення на базі IRISXtract легко впорається з будь-якими завданнями розпізнавання незалежно від типу і кількості документів, інтегруючись з більшістю сторонніх додатків і не порушуючи робочий процес у Вашій компанії.

IRISXtract як рішення для розпізнавання гібридних форм

Рішення для розпізнавання і обробки гібридних форм, побудоване на базі IRISXtract вилучає інформацію зі структурованих форм, вільних форм і гібридних форм, поєднуючи всі розроблені компанією IRIS методи збору даних в одній програмі, після чого збирає та направляє цільові дані до потрібної програми для бізнес-процесів.

Ваші документи та зібрані дані стають доступними в системі вашої компанії для швидкого та легкого доступу.

IRISXtract обробляє як паперові, так і електронні документи.

Паперові документи скануються прямо в IRISXtract за допомогою додатка IRISPowerscan(клієнт сканування). Документи можна розділяти вручну за допомогою роздільників, наприклад штрих-кодів, або автоматично за допомогою функції інтелектуального розділення документів.

Електронні документи автоматично імпортуються з «гарячих» папок, хмарних сховищ, електронної пошти.

IRISXtract може обробляти великі обсяги складних документів із будь-якого джерела. За допомогою модуля верифікації Verify, користувачі мають можливість перегляду результатів розпізнавання та корегування помилок в ручному режимі.

Унікальна комбінація особливостей IRISXtract

Передове розпізнавання символів і тексту — Система оптичного розпізнавання символів (OCR) iDRS, що створена компанією IRIS, гарантує найвищу продуктивність вилучення даних з понад 130 мов. Налаштування OCR для обробки латинських або кириличних наборів символів легко вмикаються. Крім того, рішення також може поєднувати різні механізми інтелектуального розпізнавання символів (ICR), щоб забезпечити точне захоплення поля з найвищою пропускною здатністю.

Вилучення даних з форм – Чи знаєте ви, де в документі міститься інформація (структурована форма), чи знаєте що, але не знаєте, де шукати (вільна форма). IRISXtract поєднує в собі різні методи для збору даних, важливих для вашої організації.

Конфігурація — Новий конструктор форм (Solution Designer) створено для значного прискорення процесу конфігурації та додавання додаткових функцій для запису складних документів.

Розпізнавання структур таблиці — Оскільки поля відрізняються за розміром і структурою, наша технологія працює з динамічними масками для налаштування різних макетів таблиць.

Пошук в базі даних — Рішення може використовувати ваші довідкові дані для покращення якості розпізнання. Отримані дані автоматично перевіряються з довідковими в режимі реального часу.

Конвертація документів – Документи можна конвертувати в різні формати, включаючи розроблений IRIS стиснений PDF/A (формат iHQC) з можливістю пошуку для легкого доступу, в т.ч. тривалого архівування

Проста інтеграція у ваші системи (експорт)  — Зібрані документи та дані направляються до потрібних бізнес-процесів для швидкого та легкого доступу.

Легке налаштування IRISXtract

Рішення для обробки гібридних форм IRISXtract постачається з простим у використанні конструктором форм і широким набором параметрів, що налаштовуються для задоволення потреб вашої організації.

Крім того, у ситуації дуже специфічних вимог IRISXtract пропонує можливість адаптувати процеси вилучення даних, бізнес-правила та правила перевірки з Microsoft Visual Studio Tools for Applications (VSTA).

                                             

З усіх питань щодо особливостей, конфігурації і придбання програмного забезпечення IRISXtract, звертайтеся до нас за телефоном (067) 403-56-50 або по електронній пошті: service@postyle.kiev.ua.