Програмне забезпечення IRIS

 

Постайл Системс, як авторизований партнер Canon в Україні, пропонує програмні рішення з оптичного розпізнавання та обробки документів  — IRISPowerscan™ i IRISXtract™  — розробки IRIS.

Компанія I.R.I.S. (Image Recognition Integrated Systems) входить в групу компаній Canon та є провідним постачальником технологій розпізнавання. З моменту свого заснування (1987 рік), IRIS пропонує програмні рішення для розпізнвання та автоматичної обробки вхідної документації — анкет, накладник, декларацій,  а також управління справами в юридичному, медичному та фінансовому секторах.

Як це працює?

1. На етапі сканування або імпорту із файлів (Scan/Import) — в додаток завантажуються зображення з будь-яких джерел

2. На етапі «Класифікація» (Classification) — дані класифікуються за критеріями, що необхідні (правила, ключові слова тощо)

3. На етапі «Витягування» (Extraction) — дані розпізнаються, витягуються та за потреби верифікуються

4. На етапі «Інтеграція» (Integration) —  дані зберігаються в тому вигляді, який потрібен (ел. архів, база даних, будь-який бізнес-додаток)

IRISPowerscan

Скануйте, захоплюйте зображення, сортуйте та індексуйте будь-які документи та автоматично експортуйте їх у потрібне місце у вашему бізнес-додатку за допомогою рішення для сканування IRISPowerscan™.

  • захоплюйте зображення з будь-якого сканера, файлу, БФП, гарячої текі (watched folder) або хмари
  • сортуйте документи та вилучайте потрібні дані
  • автоматично заповнюйте свою ECM (систему управління корпоративним контентом), хмарні системи або сховище вилученими з зображення даними
  • збирайте та обмінюйтеся документами швидше та легше

Більш детально про програмний пакет IRISPowerscan

IRISXtract — платформа розпізнавання документів

Флагманом продуктової лінійки IRIS є IRISXtract – це інтелектуальна платформа розпізнавання документів (IDR), яка удостоєна нагород (DM Awards — Data Capture/Recognition Product of the Year — Winner 2020,2021, 2022).   IRISXtract автоматично класифікує документи, витягує важливі дані, передає відповідну інформацію до програм бізнес-процесів швидше та значно ефективніше, ніж будь-яка ручна обробка.  IRISXtract забезпечує безпаперову обробку найкращої якості кожною мовою, для кожного документа та кожного процесу.

Компанії щодня отримують тонни документів та інформації, як паперових, так і електронних. Опрацювання цих документів займає багато часу та ресурсів. Ми допоможемо вам перейти до безпаперового офісу. Мільярди документів підтверджують ефективність і послідовність обробки документів IRISXtract!

Більш детально про платформу обробки документів IRISXtract