IRISPowerscan – програмне забезпечення для сканування і оцифровування документів

IRISPowerscan –  програмне забезпечення, розроблене компанією IRIS (інтегровані системи розпізнавання зображень), лідером в області розпізнавання інформації, що входить в групу компаній Canon. Це рішення для швидкої обробки документів, що підвищує продуктивність на всіх етапах. ПЗ IRISPowerscan може збирати дані з будь-якого вхідного документа і автоматично інтегрувати їх в Ваші бізнес-додатки.

Ваша компанія отримує документи в різних форматах з безлічі каналів. Більшість з них несе в собі важливу інформацію, яка повинна бути інтегрована в систему компанії, щоб забезпечити безперервність бізнесу і запустити подальші процеси документообігу. З IRISPowerscan Ви отримуєте рішення для оцифровування документів, що дозволяє не тільки отримати критично важливу для бізнесу інформацію, але також передати документи і розпізнані дані в Ваші бізнес-додатки.

В процесі фунціювання програмного забезпечення IRISPowerscan можна відокремити 6  основних моментів:

 1. Сканування/імпорт
 2. Сортування
 3. Індексація
 4. Контроль якості і верифікація
 5. Оптичне розпізнавання,  створення документів і стиснення
 6. Експорт в бизнес-додатки

Сканування/імпорт документів

Критично важлива для бізнесу інформація надходить в Вашу компанію через різні канали, такі як пошта, бухгалтерський документообіг, додатки до електронних листів і т.п. ПЗ IRISPowerscan забезпечує єдине рішення для обробки всіх джерел інформації. Воно підтримує всі популярні сканери (Canon®, Kodak®, Fujitsu®, Hewlett Packard®, Panasonic®, Inotec® і т.д.) і інтерфейси (Twain, ISIS, VRS); документи можуть бути оцифровані за допомогою БФП і імпортовані автоматично через вхідну теку IRISPowerscan (watched folder); також вони можуть бути імпортовані безпосередньо через хмарні сервіси, такі як Box, Dropbox, Evernote, OneDrive, Google Drive або SharePoint. Потужні функції оптимізації допомагають поліпшити якість зображення, регулюючи контраст і яскравість, виправляючи перекіс після сканування, видаляючи небажані пікселі, розділяючи або об’єднуючи зображення.

Сортування документів

IRISPowerscan використовує різні методи автоматичного сортування вхідних документів, такі як штрих-коди, патч-коди, поля OCR / ICR (оптичного / інтелектуального розпізнавання символів), ключові слова, колірні визначники, пошук тексту в довільній формі на основі шаблонних фраз. IRISPowerscan має потужну технологію розпізнавання макетів, відому як IRISFingerprint. Вона дізнається зовнішній вигляд різних типів документів і виконує ідентифікацію без використання тексту, міток, штрих-кодів і т.і.

Індексація з високою точністю

Тепер, коли документи були розпізнані і відсортовані за типом, IRISPowerscan витягує необхідну Вам ключову інформацію. Використовуються різні технології розпізнавання для визначення всіх типів індексів: OCR, ICR, штрих-коди, патч-коди і багато іншого. Відповідно, проводиться індексація за датою, іменем компанії, номером договору та іншими ключовими параметрами, заданими користувачем.

Контроль якості і верифікація

IRISPowerscan використовує ефективну технологію перевірки інформації, отриманої в процесі оцифрування вхідних документів, перш ніж вона буде експортована в Ваші бізнес-додатки. Інтерфейс включає в себе прості у використанні інструменти і методи для швидкої і ефективної роботи по верифікації (перевірка “в один клік”): перетягування OCR, поєднання клавіш, авто-масштабування і т.і.

Оптичне розпізнавання, створення документів і стиснення

Движок останніх версій IRISPowerscan здатний розпізнавати тексти більш ніж на 130-ти мовах. Як тільки сторінка була розпізнана, документ може бути перетворений в безліч форматів, включаючи PDF, PDF A, XPS, RTF, XML, CSV, TIFF односторінкові або багатосторінкові, BMP, JPEG, PNG, PDF зображення. Завдяки запатентованої технології гіпер-стиснення iHQC ™ (intelligent High Quality Compression) на виході можна отримати гіпер-стиснений PDF або PDF/A (стиснення PDF в більш ніж 30 (!) разів).

Експорт в бизнес-додатки

IRISPowerscan дозволяє експортувати отримані після оцифрування дані в різні розташування і бізнес-додатки. Конфігуруючи вихідні розташування за допомогою майстра налаштування, користувач експортує дані в папки, електронну пошту, на принтери, в хмарні сервіси (SharePoint, Google Drive, Box, SkyDrive і т. Д.), в ПЗ виробництва IRIS – IRISDocument сервер або IRISXtract для документів, в зовнішні додатки і системи через платформу IRISConnect ™, а також на призначені для користувача вихідні пункти призначення – SDK (C #, C ++, VB, VB Script). За допомогою вбудованого пошуку легко шукати дані, розташовані поруч з ключовим словом в будь-якому місці на сторінці за допомогою пошуку тексту або часто використовуваних фраз.

 

ГНУЧКА АРХИТЕКТУРА І ІНТУІТИВНИЙ ІНТЕРФЕЙС

IRISPowerscan для задоволення потреб Вашого бізнесу і відповідно до Вашого бюджету поставляється в різних версіях, що залежать від необхідної швидкості обробки документів, кількості оброблюваних документів за рік, фукнціонала і т.і.

З усіх питань щодо особливостей, конфігурації і придбання програмного забезпечення IRISPowerscan, звертайтеся до нас за телефоном (067) 403-56-50 або по електронній пошті: service@postyle.kiev.ua.

Переваги IRISPowerscan

IRISPowerscan 11 – це програмне забезпечення від компанії IRIS, яке здійснює сканування зображення та перетворення PDF файлів на текстовий документ. Пропонуємо розглянути ключові його переваги.

Програмне забезпечення для сканування та імпорту файлів

Програма підтримує наступні функції:

 • Сканування та імпорт документів. Підтримуються різні канали документообігу – пошта, додатки до емейлів, бухгалтерський облік;
 • Оптичне розпізнавання та стиснення документів без втрати якості;
 • Сортування файлів. Користувач самостійно обирає параметри, за якими відсортувати цифрові документи;
 • Високоточна індексація. Сканер здатен розпізнавати індекси будь-якого типу: OCR, ICR, штрих або патч коди. За штрих-кодом чи іншим типом індексу можна автоматично провести індексацію та сортування за заданими користувачем параметрами (ім’я, дата, назва компанії, сума тощо);
 • Експорт оцифрованих даних у бізнес-додатки;

Додаток забезпечує верифікацію та контроль якості сканованого та розпізнаного тексту. При цьому розпізнаний текст буде якісний, фактично без помилок, навіть при поганій якості зображення для сканування.

Краще професійне програмне забезпечення для роботи з файлами

Наразі це найкращий мультидокументний професійний додаток, який дозволить вашому офісу зекономити час та працювати із текстовими файлами. Він сумісний зі всіма редакторами Windows 10 та старіших версій, та дозволяє підключати сканер різних брендів (зокрема Canon) та моделей. Є синхронізація для різних моделей принтерів. Додаток передбачає встановлення на ПК. Він не безкоштовний, але вартість користування доступна. Щоб отримати консультацію, які є конфігурації для комп’ютера, як завантажити ПЗ та умови використання, зв’яжіться із нашими менеджерами. Консультування безкоштовне.