IRISPowerscan – програмне забезпечення для сканування і оцифровування документів

IRISPowerscan –  програмне забезпечення, розроблене компанією IRIS (інтегровані системи розпізнавання зображень), лідером в області розпізнавання інформації, що входить в групу компаній Canon. Це рішення для швидкої обробки документів, що підвищує продуктивність на всіх етапах. ПЗ IRISPowerscan може збирати дані з будь-якого вхідного документа і автоматично інтегрувати їх в Ваші бізнес-додатки.

Ваша компанія отримує документи в різних форматах з безлічі каналів. Більшість з них несе в собі важливу інформацію, яка повинна бути інтегрована в систему компанії, щоб забезпечити безперервність бізнесу і запустити подальші процеси документообігу. З IRISPowerscan Ви отримуєте рішення для оцифровування документів, що дозволяє не тільки отримати критично важливу для бізнесу інформацію, але також передати документи і розпізнані дані в Ваші бізнес-додатки.

В процесі фунціювання програмного забезпечення IRISPowerscan можна відокремити 6  основних моментів:

  1. Сканування/імпорт
  2. Сортування
  3. Індексація
  4. Контроль якості і верифікація
  5. Оптичне розпізнавання,  створення документів і стиснення
  6. Експорт в бизнес-додатки

Сканування/імпорт документів

Критично важлива для бізнесу інформація надходить в Вашу компанію через різні канали, такі як пошта, бухгалтерський документообіг, додатки до електронних листів і т.п. ПЗ IRISPowerscan забезпечує єдине рішення для обробки всіх джерел інформації. Воно підтримує всі популярні сканери (Canon®, Kodak®, Fujitsu®, Hewlett Packard®, Panasonic®, Inotec® і т.д.) і інтерфейси (Twain, ISIS, VRS); документи можуть бути оцифровані за допомогою БФП і імпортовані автоматично через вхідну теку IRISPowerscan (watched folder); також вони можуть бути імпортовані безпосередньо через хмарні сервіси, такі як Box, Dropbox, Evernote, OneDrive, Google Drive або SharePoint. Потужні функції оптимізації допомагають поліпшити якість зображення, регулюючи контраст і яскравість, виправляючи перекіс після сканування, видаляючи небажані пікселі, розділяючи або об’єднуючи зображення.

Сортування документів

IRISPowerscan використовує різні методи автоматичного сортування вхідних документів, такі як штрих-коди, патч-коди, поля OCR / ICR (оптичного / інтелектуального розпізнавання символів), ключові слова, колірні визначники, пошук тексту в довільній формі на основі шаблонних фраз. IRISPowerscan має потужну технологію розпізнавання макетів, відому як IRISFingerprint. Вона дізнається зовнішній вигляд різних типів документів і виконує ідентифікацію без використання тексту, міток, штрих-кодів і т.і.

Індексація з високою точністю

Тепер, коли документи були розпізнані і відсортовані за типом, IRISPowerscan витягує необхідну Вам ключову інформацію. Використовуються різні технології розпізнавання для визначення всіх типів індексів: OCR, ICR, штрих-коди, патч-коди і багато іншого. Відповідно, проводиться індексація за датою, іменем компанії, номером договору та іншими ключовими параметрами, заданими користувачем.

Контроль якості і верифікація

IRISPowerscan використовує ефективну технологію перевірки інформації, отриманої в процесі оцифрування вхідних документів, перш ніж вона буде експортована в Ваші бізнес-додатки. Інтерфейс включає в себе прості у використанні інструменти і методи для швидкої і ефективної роботи по верифікації (перевірка “в один клік”): перетягування OCR, поєднання клавіш, авто-масштабування і т.і.

Оптичне розпізнавання, створення документів і стиснення

Движок останніх версій IRISPowerscan здатний розпізнавати тексти більш ніж на 130-ти мовах. Як тільки сторінка була розпізнана, документ може бути перетворений в безліч форматів, включаючи PDF, PDF A, XPS, RTF, XML, CSV, TIFF односторінкові або багатосторінкові, BMP, JPEG, PNG, PDF зображення. Завдяки запатентованої технології гіпер-стиснення iHQC ™ (intelligent High Quality Compression) на виході можна отримати гіпер-стиснений PDF або PDF/A (стиснення PDF в більш ніж 30 (!) разів).

Експорт в бизнес-додатки

IRISPowerscan дозволяє експортувати отримані після оцифрування дані в різні розташування і бізнес-додатки. Конфігуруючи вихідні розташування за допомогою майстра налаштування, користувач експортує дані в папки, електронну пошту, на принтери, в хмарні сервіси (SharePoint, Google Drive, Box, SkyDrive і т. Д.), в ПЗ виробництва IRIS – IRISDocument сервер або IRISXtract для документів, в зовнішні додатки і системи через платформу IRISConnect ™, а також на призначені для користувача вихідні пункти призначення – SDK (C #, C ++, VB, VB Script). За допомогою вбудованого пошуку легко шукати дані, розташовані поруч з ключовим словом в будь-якому місці на сторінці за допомогою пошуку тексту або часто використовуваних фраз.

 

ГНУЧКА АРХИТЕКТУРА І ІНТУІТИВНИЙ ІНТЕРФЕЙС

IRISPowerscan для задоволення потреб Вашого бізнесу і відповідно до Вашого бюджету поставляється в різних версіях, що залежать від необхідної швидкості обробки документів, кількості оброблюваних документів за рік, фукнціонала і т.і.

Замовити консультацію щодо Вашої задачи:

 

З усіх питань щодо особливостей, конфігурації і придбання програмного забезпечення IRISPowerscan, звертайтеся до нас за телефоном (067) 403-56-50 або по електронній пошті: service@postyle.kiev.ua.