IRISXtract – платформа для розпізнавання

IRISXtract – потужна серверна платформа, розроблена компанією IRIS (Image Recognition Integrated Systems), лідером в області розпізнавання інформації, що входить в групу компаній Canon. Платформа дозволяє сканувати або імпортувати великі пакети документів змішаного типу.  Немає необхідності в  ручної підготовці документів (ідентифікації і розділення за типом).  IRISXtract дозволяє автоматично класифікувати і якісно розпізнавати інформацію будь-якими мовами, включаючи рукописний текст, видаючи її в необхідному вигляді (редагований формат, архів, вивантаження в базу даних і т.п.).

Рішення на базі IRISXtract легко впорається з будь-якими завданнями розпізнавання незалежно від типу і кількості документів, інтегруючись з більшістю сторонніх додатків і не порушуючи робочий процес у Вашій компанії.

IRISXtract як рішення для розпізнавання гібридних форм

Рішення для розпізнавання і обробки гібридних форм, побудоване на базі IRISXtract вилучає інформацію зі структурованих форм, вільних форм і, як сінтез обох –  гібридних форм,  після чого збирає та направляє цільові дані до потрібних бізнес-процесів (база даних, хмара, ERP тощо). В якості гібридних форм може розглядатись більшість вхідних документів – анкети, звіти, товарно-транспорті накладні, декларацїі тощо.

Ваші документи та зібрані дані стають доступними в системі вашої компанії для швидкого та легкого доступу.

IRISXtract обробляє як паперові, так і електронні документи.

Паперові документи скануються прямо в IRISXtract за допомогою додатка IRISPowerscan (клієнт сканування). Документи можна розділяти вручну за допомогою роздільників, наприклад штрих-кодів, або автоматично за допомогою функції інтелектуального розділення документів.

Електронні документи автоматично імпортуються з «гарячих» папок, хмарних сховищ, електронної пошти.

IRISXtract може обробляти великі обсяги складних документів із будь-якого джерела. За допомогою модуля верифікації Verify, користувачі мають можливість перегляду результатів розпізнавання та корегування помилок в ручному режимі.

Унікальна комбінація особливостей IRISXtract

Передове розпізнавання символів і тексту – Система оптичного розпізнавання символів (OCR) iDRS, що створена компанією IRIS, гарантує найвищу продуктивність вилучення даних з понад 130 мов. Легке налаштування OCR для обробки латинських або кириличних наборів символів. Крім того, платформа також може поєднувати різні механізми інтелектуального розпізнавання символів (ICR), щоб забезпечити точне захоплення поля з найвищою пропускною здатністю.

Вилучення даних з форм – Чи знаєте ви, де в документі міститься інформація (структурована форма), чи знаєте що, але не знаєте, де шукати (вільна форма). IRISXtract поєднує в собі різні методи для збору даних, важливих для вашої організації.

Конфігурація – Новий конструктор форм (Solution Designer) створено для значного прискорення процесу конфігурації та додавання додаткових функцій для обробки складних документів.

Розпізнавання структур таблиці – Оскільки поля відрізняються за розміром і структурою, наша технологія працює з динамічними масками для налаштування різних макетів таблиць.

Пошук в базі даних – Рішення може використовувати ваші довідкові дані для покращення якості розпізнання. Отримані дані автоматично перевіряються з довідковими в режимі реального часу.

Конвертація документів – Документи можна конвертувати в різні формати, включаючи розроблений IRIS стиснений PDF/A (формат iHQC) з можливістю пошуку для легкого доступу, в т.ч. тривалого архівування

Проста інтеграція у ваші системи (експорт)  – Зібрані документи та дані направляються до потрібних бізнес-процесів для швидкого та легкого доступу.

Легке налаштування IRISXtract

Рішення для обробки гібридних форм IRISXtract постачається з простим у використанні конструктором форм і широким набором параметрів, що налаштовуються для задоволення потреб вашої організації.

Крім того, у ситуації дуже специфічних вимог IRISXtract пропонує можливість адаптувати процеси вилучення даних, бізнес-правила та правила перевірки з Microsoft Visual Studio Tools for Applications (VSTA).

                                             

З усіх питань щодо особливостей, конфігурації і придбання програмного забезпечення IRISXtract, звертайтеся до нас за телефоном (067) 403-56-50 або по електронній пошті: service@postyle.kiev.ua.

IRISXtract – платформа для оцифровування та розпізнавання інформації

Різні компанії кожен день отримують документи та інформацію у великих кількостях як у паперовому, так і в електронному вигляді. Обробка даних потребує значних ресурсів та часу. IRISXtract – відмічена нагородами розумна платформа розпізнавання документів, яка вміє автоматично класифікувати файли з різних джерел, проводити вилучення даних та передачу для подальшої роботи.

Конвертер документів IRISXtract

В наш час програми оцифровування тексту надзвичайно затребувані у бізнесі. Головним чином це оптимальне рішення для автоматизації процесів обробки інформації, завдяки чому можна заощадити час та гроші. Ірисекстракт працює на основі технології OCR (англ. optical character recognition) – автоматичний аналіз тексту та перетворення його на дані, які в змозі обробити комп’ютер.

IRIS екстрактор оцифровує документи з паперу та їх електронний варіант. Паперові носії проходять через сканування за допомогою спеціального додатку, отримане цифрове зображення в графічному вигляді піддається конвертації. Електронні файли автоматично витягаються з електронної пошти, папок, хмарних сховищ, архівів.

Програмне забезпечення ИРИСЕкстракт

Компанія Постайл Системс є авторизованим представником Canon, тому пропонує тільки ліцензоване програмне забезпечення IRISXtract. Завдяки ключовим особливостям – інтелектуальна класифікація і аналіз документів, багатозадачність, багатоканальність, легка інтеграція з іншими інформаційними комплексами, вільна масштабованість, багатомовність (розпізнає більше 130 мов), PDF-конвертер – ІРІСЕкстракт стане найкращою системою для оптичного розпізнавання текстової інформації. Гнучка платформа легко адаптується та налаштовується в залежності від потреб та цілей бізнесу. З цим програмним забезпеченням більше не доведеться користуватися різними засобами для обробки документів, все забезпечить одне ефективне рішення.