IRISXtract – платформа для оцифровування та розпізнавання інформації

IRISXtract – потужна платформа на основі штучного інтелекту, розроблена компанією IRIS (Image Recognition Integrated Systems), лідером в області розпізнавання інформації, що входить в групу компаній Canon. IRISXtract дозволяє сканувати або імпортувати великі пакети документів змішаного типу без необхідності в їх ручної підготовці (ідентифікації і розділення за типом), автоматично класифікувати і якісно розпізнавати інформацію будь-якими мовами, включаючи рукописний текст, видаючи її в необхідному вигляді (редагований формат, архів, вивантаження в базу даних і т.п.).

Компанії щодня отримують тонни документів та інформації, як в паперовому, так і в електронному вигляді. Обробка цих документів займає багато часу і ресурсів. IRISXtract легко впорається з будь-якими завданнями розпізнавання незалежно від типу і кількості документів, інтегруючись з більшістю сторонніх додатків і не порушуючи робочий процес у Вашій компанії.

Конвертер документів IRISXtract

Конвертер документів IRISXtract є масштабованим і модульним додатком, який автоматично конвертує Ваші документи в повністю доступні для пошуку і гіпер-стислі файли, адаптовані для редагування і довгострокового архівування. Вихідні документи надсилаються в архівну або серверну систему за вашим вибором (хмарну або локальну) для швидкого і легкого доступу. Конвертер документів обробляє як паперові, так і електронні документи.

Паперові документи скануються прямо в IRISXtract за допомогою спеціальної версія IRISPowerscan. Документи можуть бути відділені або вручну, використовуючи роздільники, такі як штрих-коди або автоматично, використовуючи функцію інтелектуального розділення документів (плагіна). Електронні документи автоматично імпортуються з “гарячих” папок (watched folders), хмарних сховищ, електронної пошти і т.п.

Малі, середні або великі обсяги? IRISXtract адаптується до Ваших потреб.

Унікальна комбінація особливостей

Легка установка – легка настройка. Конвертер документів IRISXtract поставляється з вбудованим установлювачем, що дозволяє Вам почати більшість проектів протягом декількох годин!  Запити користувача можуть бути сконфігуровані за допомогою інтерактивних налаштувань, а написання скриптів зможе вирішити завдання будь-якої складності.

Поліпшення зображення – вирівнювання тексту. Перекіс тексту на зображенні легко коригується. Розпізнавання орієнтації зображення: зображення автоматично повертаються. Видалення плям: видаляються непотрібні пікселі (т.зв. “шум”).

Впевнене розпізнавання тексту. Оптичне розпізнавання тексту, побудоване на IRIS-технології розпізнавання, прекрасно розпізнає понад 130 мов. Розпізнана цілком сторінка створюється і експортується як частина PDF-файлу з функцією пошуку (або редагованого файлу формату * .doc, * .txt і т.д.)

IRIS DocText.Аналізатор DocText пропускає крок розпізнавання та одразу витягує існуючі текстові шари з PDF-файлів з можливістю пошуку.

Гиперкомпресія PDF. IRIS-технологія iHQC (Intelligent Hyper Quality Compression) створює PDF/A документи розміром в 50 разів менше, ніж зазвичай. Вихідний стислий PDF є реальним PDF-файлом, який поєднує як якісне зображення, так і повносторінковтй текстовий шар, що ідеально підходить для легкого доступу та довгострокового архіву.

Автоматичне найменування документів.  Документи будуть автоматично отримувати назви на основі зібраних після обробки документів метаданих.

Проста інтеграція в клиентську систему. IRISXtract експортує документи в системні папки, архіви і будь-які інші сторонні додатки за допомогою плагіна IRISConnect, включаючи доступ Share-Point, Therefore, FTP, ODBC, CMIS і хмарні сервіси, такі як Box, Dropbox, Evernote, Google Drive і OneDrive.

Висока масштабованість і гнучкість. Конвертер документів IRISXtract призначається для виконання різних завдань – від невеликих обсягів до сотні тисяч документів в день. Більш того, якщо ви хочете збільшити Ваші можливості оцифровування, IRISXtract може включати в себе більш спеціалізовані рішення.

 

Ознаймитись з описом продукту Ви зможете на сайті виробника IRISXtract.

З усіх питань щодо особливостей, конфігурації і придбання програмного забезпечення IRISXtract, звертайтеся до нас за телефоном (067) 403-56-50 або по електронній пошті: service@postyle.kiev.ua.