Постайл Системс виступає як системний інтегратор у галузі продуктивного цифрового друку та оптичного розпізнавання документів. З моменту свого заснування в 2001 році, компанія Постайл Системс займається впровадженням систем промислового друку та управління документообігом, включаючи програмне забезпечення для управління друком і пост-друкарське обладнання.

Продуктивні друкарські системи

Постайл Системс є авторизованим партнером компанії Canon в Україні, забезпечуючи постачання та сервісну підтримку наступних сімейств цифрових друкарських машин (ЦДМ) Canon у В2В сегменті ринку:

– принтери та БФП Canon ImageRUNNER Advance

– промислові монохромні системи друку Canon VarioPrint

– продуктивні кольорові друкарські машини Canon ImagePRESS

Програмне забезпечення для обробки документів

Окремим напрямком діяльності Постайл Системс є впровадження та підтримка програмного забезпечення для оптичного розпізнавання та обробки документів, розробленого компанією IRIS (входить до групи компаній Canon). Для потреб бізнесу в обробці вхідного потоку документів пропонуються рішення на базі програмного продукту IRISPowerscan та серверної платформи IRISXtract.

Постайл Системс здійснює аналіз бізнес-процесів, розробку проектів, впровадження програмних рішень та їхню підтримку, маючи відповідний сертифікат з інформаційної безпеки ISO/IEC 27001:2013.

Цифрова друкарня

У рамках своєї діяльності Постайл Системс надає послуги цифрового друку, аутсорсингу випуску друкованих документів, а також оренди продуктивних принтерів та БФП.

 

Контакти

ТОВ Постайл Системс

м. КиЇв, вул. А. Цедіка, 12 , 03057

E-mail: service@postyle.kiev.ua

Телефон:

+380(67)403-56-50

+380(44)495-23-29