Цифровий друк

Постайл Системс надає послуги кольорового і чорно-білого друку документів, книг, методичних книжок, брошур, каталогів, кольоровому і чорно-білому копіюванню (у тому числі середніх і великих видань, до десятків тисяч примірників), у форматі до RA3 (430 х 305 см). Ми також виконуємо персоналізоване друкування (друк змінних даних) рахунків, виписок, персоналізованих листів.

Виконуємо післядрукарські роботи – різка, ламінування, скобова і пружинна палітурка, термопалітурка (для виготовлення книг в м’якій палітурці), біговка, фальцювання.

Нашою спеціалізацією є друк книг в м’якій палітурці з невеликими тиражами – від 10 до декількох сотень примірників, а також друкування брошур, доповідей, робочих матеріалів і методичних книжок з пружинною палітуркою або на скобу.

Замовити ці роботи Ви зможете на нашому спеціалізованому сайті щодо послуг цифрового друку

На додаток до вищевказаного, оскільки ми є одночасно постачальником продуктивного друкувального обладнання та витратних матеріалів компанії Canon, ми надаємо мінімальні ціни на послуги з листового цифрового друку і запрошуємо до співробітництва друкарні, видавництва, вищі навчальні заклади, навчальні центри та бізнес-школи.


Аутсорсінг друку документів

Аутсорсінг друку документів – це передача під керівництво іншій компанії повного комплексу робіт з їх (цих документів) виробництва. Цей сервіс має ряд переваг.  Аутсорсинг друку дозволяє контролювати всі процеси на виробництво документів, здійснювати аудит витрат у цій сфері, а також уникати проблем, пов’язаних з ремонтом і обслуговуванням відповідного обладнання . Аутсорсинг друку дозволяє скоротити неспеціалізовані роботи співробітників і зосередити свої зусилля на головній діяльності, а також дозволяє значно заощадити на придбанні дорогого обладнання та зарплатню спеціалістів, що працюють на ньому.

На підставі договірних умов друк документів, доручених нам – інформаційних листів, сертифікатів, платіжних документів (рахунків-фактур), бухгалтерських документів, матеріалів для навчання та презентацій – проводиться швидко і якісно, а за побажанням Клієнта можна виконати фінішні роботи – зшивання і брошурування документів, їх пакування в конверти, фальцювання.


Пакування в конверти

Пакування листів у конверти- є одним із етапів розсилки, що вимагає певних навичок і знань. Пакування повинне враховувати розмір друкованих матеріалів, порядок і вимоги до сортування, допустиму вагу відправлення.

Автоматична упаковка відправлень у конверти дозволяє швидко і якісно пакувати великі тиражі. При цьому, пакувальна (конвертувальна) машина автоматично фальцює один або кілька документів до заданого розміру, додає, якщо необхідно додаткові вкладення меншого формату (наприклад, еuroflyer), вкладає отриманий пакет документів у конверт, заклеює конверт.

Постайл Системс здійснює послуги з автоматичного пакування кореспонденції у конверти — інфо-листів, запрошень, виписок з рахунків тощо. Наше конвертувальне обладнання має наступними можливостями автоматичного пакування:

  • Пакування у конверти форматів С65 (229х114 мм) и С5 (229х162 мм);
  • Пакування до 4 різноформатних вкладень — листів (формат А3, А4), буклетів, флаєрів.

Послуги Direct-mail

Компания “Постайл Системс” надає послуги з організації та проведення паперових поштових розсилок (Direct-mail) – друк і виготовлення конвертів, друк листівок, в тому числі персоналізованих листів, друк адрес на конвертах, упаковка кореспонденції в конверт.

Усі ці послуги можуть бути виконані як окремо, так і в комплексі.

Друк та виготовлення конвертів.

Конверт з логотипом – так само, як і візитка або бланк, є незмінною складовою фірмового стилю компанії. Фірмовий конверт з логотипом вносить свій внесок у формування образу Вашої компанії і допомагає їй виділитися серед конкурентів.

Ми виконуємо друк на конвертах наступних форматів:

  • євро (110 * 220 мм) або С65 (114 * 229 мм),
  • С5 (162 * 229 мм),
  • С4 (229 * 324 мм).

Формат конвертов

Вартість друку залежить від тиражу і кольоровості зображення. Друк виконується методом офсетного друку, рекомендовані тиражі – від 500 шт.

Також ми виконуємо персоналізацію (друк адреси одержувача) на конвертах:

Адрес на конверте

Після чого запакуємо Вашу кореспонденцію в конверт.

Послуги по розсилці листів Укрпоштою

При цьому всі роботи можуть бути виконані “під ключ” – ми надрукуємо для Вас конверти, надрукуємо листи на папері А4, персоналізіруем листи або конверти (надрукуємо на них адресу одержувача), запакуємо комплект документів в конверти і відправимо готові листи Укрпоштою. Від Вас на вході – тільки база одержувачів (таблиця в форматі MS Excel) в електронному вигляді і шаблон листи (в форматі MS Word), а все “паперові” і транспортні роботи ми зробимо самі.