IRISPowerscan і IRISXtract — програмне забезпечення для сканування і оцифровування документів

Завдання перенесення інформації з паперових на електронні носії особливо актуальна в даний час в рамках потреб в системах документообігу. Після сканування документів за допомогою сканера результатом роботи є цифрове зображення документа в графічному вигляді. Більш кращим, в порівнянні з графічним, є текстове представлення інформації, що дозволяє істотно скоротити витрати на зберігання і передачу масиву даних, а також реалізувати всі можливі сценарії використання і аналізу електронних документів. Тому найбільший інтерес з практичної точки зору представляє саме переведення паперових носіїв в текстовий електронний документ, яке зводиться до завдання розпізнавання текстової інформації. Дане завдання реалізується спеціальним програмним забезпеченням, на вхід якого надходить растрове зображення сторінки документа, на виході – розпізнаний файл в форматі, що редагується або в форматі для електронного архіву (наприклад, PDF) з можливістю стиснення, індексації та швидкого пошуку.

Компанія Постайл Системс, як авторизований представник компанії Canon, пропонує програмне забезпечення для сканування і розпізнавання текстової інформації – рішення для швидкого оцифровування документів IRISPowerscan і потужну платформу для розпізнавання на основі штучного інтелекту IRISXtract.


Canon imageRUNNER ADVANCE — серія офісних БФП для кольорового і чорно-білого друку

Досягнення результату з меншими витратами ресурсів або часу – це завдання завжди буде пріоритетною для керівництва будь-якої компанії. Вона була пріоритетом і для Canon при розробці серії imageRUNNER ADVANCE. Як допомогти бізнесу стати більш ефективним за рахунок більш високої продуктивності? В результаті компанія Canon створила лінійку обладнання, яке не перестає дивувати, виконуючи роботу швидше і простіше, ніж коли-небудь.

Canon imageRUNNER ADVANCE — це сімейство багатофункціональних пристроїв, які створені на інтелектуальній платформі, що дозволяє економити час, кошти та інші ресурси.


Canon Oce VarioPrint 6000 TITAN – новаторська серія чорно-білих ціфрових систем

Компанія Canon, лідер в області рішень для роботи з зображеннями, виробила лінійку промислових швидкісних пристроїв для чорно-білого листового друку — Oce VarioPrint 6000 TITAN. Ряд технічних інновацій, що використано у нових моделях, допоможе значно підвищити продуктивність та якість друку, а також розширить асортимент носіїв. При цьому пристрої збережуть кращу у цьому класі екологічність, характерну для сімейства VarioPrint 6000.

Нові системи були розроблені спеціально для постачальників послуг друку, що працюють у комерціному сегменті та книговидавництві, займаються транзакційним друком, а також для компаній, яким потрібно роздруковувати великі обсяги робочої документації. Пристрої підтримують виключну якість і високу швидкість чорно-білого друку, при цьому допускаючи широкий асортимент типів і форматів паперових носіїв.  Детальніше про сімейство промислових принтерів — Canon Oce VarioPrint 6000 TITAN.


Рішення фінішної обробки Müller Apparatebau (пакування в конверти)

Рішення компанії Müller Apparatebau (Німеччина) для автоматизованої обробки документів після цифрового друку широко відомі по всьому світу. Компанія дотримується унікального принципу: для задоволення індивідуальних потреб клієнтів, система фінішної обробки може бути виготовлена ​​з більш ніж 100 комбінованих модулів.

Решения Muller

Концепція модулів Müller повністю автоматизує завдання, які раніше доводилося обробляти вручну. Від різання, фальцювання, пакування в конверти до перевірки документів і до прикріплення пластикових карт: системи Müller пропонують унікальні технології і справжню німецьку надійність для найрізноманітніших вимог, від транзакционного друку до графічних додатків. Постайл Системс, як давній партнер компанії Müller Apparatebau, пропонує на ринку України системи для пакування кореспонденції (в т.ч., пластикових карток) в конверти.


Віддалений сервіс Canon eMaintenance

При виборі друкарського обладнання достатньо рідко виникає питання про зручність сервісного обслуговування, хоча це критично важливо для забезпечення тривалої безперебійної роботи пристрою.

Хто-то може сказати, адже є гарантія, на протязі якої всі турботи бере на себе виробник.  Це так — при винекненні несправності інженер прийде і безкоштовно все починить, но він же не прийде миттєво, особливо якщо апарат встановлено вдалині від сервісних центрів.  Процес діагностики, замовлення запчастин і ремонту також може зайняти не один тиждень, а на чому друкувати весь цей час? Далеко не кожний може себе дозволити мати другий дублюючий апарат.

Для того, щоб вирішити всі вищеописані проблеми, компанія Canon, крім стандартних послуг по сервісному обслуговуванню и ремонту обладнання,  пропонує просте і ефективне рішення — систему віддаленого моніторингу eMaintenance.


Universal Login Manager – засіб для аутентифікації користувачів

Інформаційна безпека і ефективне використання ресурсів компанії — критично важливі питання для підприємства будь-якого розміру. Крім того, успішність бизнесу напряму залежить від наявності робочих процесів, що підвищують продуктивність співробітників, й ретельного контролю витрат на управління друкарською інфраструктурою й, власне, сам друк.

Безпечна друкарська среда з аутентифікацією користувачів, можливість створювати персоналізовані робочі процеси для кожного користувача і повна прозорість вартості друку в організації дозволять мінімізувати ризики, підвищити эфективність процесів і повністю контролювати витрати на друк.

Для вирішення выщеперерахованих аспектів компанія Canon пропонує набір додаткових функцій, розроблених для захисту і оптимізації використання БФУ (принтеру) завдяки простим і ефективним можливостям аутентифікації користувачів для контролю доступу до пристрою – додаток Universal Login Manager (ULM).


uniFLOW – система керування друком и скануванням

uniFLOW – це інтегрована платформа для друку, копіювання і сканування, створена для економії вашого часу і грошей за рахунок ефективного управління парком ваших принтерів і багатофункціональних пристроїв (БФП). Вона прекрасно підходить для підприємств будь-якого розміру. Її архітектура дозволяє управляти процесами друку та сканування в підрозділах, які перебувають в різних будівлях, районах або навіть містах. Завдяки модульній структурі базовий функціонал uniFLOW може бути доповнений різними додатковими модулями, кожен з яких привносить в систему додаткові функції, що дозволяє поширити її переваги на всі сфери вашого бізнесу.

uniflow

Впровадження uniFLOW в процеси управління документами поліпшить контроль над БФП та підвищить ефективність їх роботи. Відкрита, модульна і настроюється архітектура uniFLOW дозволяє адаптувати рішення з урахуванням потреб організацій будь-якого типу: великих підприємств, невеликих офісів, навчальних закладів, місцевих державних установ та друкованих відділів компаній.

Ефективне управління всіма завданнями корпоративної друку і сканування, скорочення витрат, підвищення безпеки документів і продуктивності праці співробітників, а також поліпшення екологічних показників – все це здійснюється за допомогою єдиної платформи – uniFLOW.

ПЗ IRISPowerscan та IRISXtract для сканування друку

IRISPowerscan та IRISXtract – це спеціальне програмне забезпечення, які допомагають перенести інформацію із друкованих на електронні носії без втрати часу. Наразі Пауэрскан та Екстракт від компанії Іріс пропонують цілу низку опцій для оцифрування та обробки документів. Але на додаток до них вам знадобляться спеціальні програми для управління друкарською технікою. Пропонуємо низку програмних продуктів, які допоможуть із цим.

Підсумуємо:

Кращі апаратні та програмні рішення для бізнесу

Серед ключових апаратних рішень та програм виробнитства Кенон та Ірис, які може використовувати менеджер для автоматизації та прискорення бізнес процесів, відзначимо:

  • Серія БФП Canon imageRUNNER ADVANCE – забезпечує комфортне управління кольоровим та чорно-білим друком;
  • Серія промислових ЦДМ Canon VarioPrint 6000 TITAN – потужне рішення, яке дозволить вивести чорно-білий друк на абсолютно новий рівень продуктивності та якості;
  • Серія систем Müller Apparatebau – німецькі модульні системи для фінішної обробки документів після друку. Обладнання Мюллер Аппаратебау пропонує окремі модулі (їх більше 100), які
  • дозволяють автоматизувати процеси, що раніше виконувались лише вручну: різати, фільцювати, складати у конверти, перевіряти документи тощо;
  • Canon eMaintenance – спеціальний додаток для обслуговування БФП і принтерів із віддаленим доступом;

Наразі ці продукти є найкращими у ніші БФП, принтерного та фінішного обладнання, тому використовуються у найбільших компаніях.

IRISPowerscan і IRISXtract – ПЗ для сканування та оцифровування документів

IRISPowerscan та IRISXtract – це спеціальне програмне забезпечення, яке допомагає перенести інформацію із друкованих на електронні носії без втрати часу. Наразі Пауэрскан та Екстракт пропонують цілу низку опцій для оцифрування та обробки документів.

Система керування друком та скануванням uniFLOW

uniFLOW – унікальне ПЗ, яке забезпечує комфортне керування процесами друку, сканування та копіювання документів. Представляє собою інтегровану платформу, що надає віддалений доступ до всіх принтерів та сканерів в офісі, навіть якщо вони розташовані в окремих будівлях і навіть населених пунктах. Юніфлов дозволяє значно підвищити ефективність управління БФП.

Universal Login Manager

Окремої уваги заслуговує додаток Universal Login Manager. Цей сервіс забезпечує інформаційну безпеку та ефективність використання корпоративних ресурсів. Має спеціальні опції для аутентифікації користувачів та персоналізованого налаштування параметрів керуванням друком. Ви можете здійснювати управління будь-де – головне ввести логін, і ви отримуєте доступ до всіх принтерів та сканерів, якими володіє ваша компанія. Юніверсал Логін Менеджер забезпечує прозорість вартості друку та використовується для автоматизованої роботи у програмному середовищі.