Системи для пакування документів в конверти

Системи для автоматичного пакування документів в конверти виробництва компанії Müller Apparatebau відрізняються високою швидкістю роботи (вiд 6 000 до 22 000 конвертів на годину), довговічністю і надійністю.

Система підбирає комплект документів (при багатосторінкових документах підбір здійснюється за спеціальними мітками або штрих-кодами за допомогою оптичних зчитувачів), додає додаткові вкладення, які можуть бути різних форматів, фальцює (згинає) документи до розміру конверта, вкладає їх в конверт, заклеює його і поміщає готові листи на вихідний конвеєр.

Мюллер 8300

MÜLLER 8300 – мультиформатна модульна система для паквання в конверти

Система для паквання в конверти MÜLLER 8300 працює з конвертами від С65 до С4 форматів, упаковує документи зі швидкістю від 6000 до 8000 конвертів на годину.


Пакування пластикових карток

MÜLLER CARD 5000 –група модулів для подавання, зчитування і приклеювання пластикових карток до документа (персоналізованого листа). Модулі інтегруються в систему для упаковки кореспонденції в конверти, в результаті чого відбувається подача пластикових карток і віддрукованих персоналізованих листів, їх верифікація, приклеювання картки до листа, фальцювання (згинання) листа з карткою на спеціальному модулі (що унеможливлює пошкодження пластику) і подальше пакування документів з картками в конверти.