Сервісне обслуговування обладнання Canon/Oce

Постайл Системс пропонує своїм Замовникам повний пакет робіт з обслуговування продуктивних БФП і друкарських цифрових систем виробництва Canon/Осе, встановленню та налагодженню обладнання, поточному ремонту і постачанню оригінальних витратних частин і запасних частин.

Більшість наших клієнтів вибрали сервісне обслуговування за договором, що передбачає регламентне обслуговування, що обговорюється з Замовником у залежності від періодичності та обсягів експлуатації обладнання, а також виїзд сервісного фахівця за замовленнями при винекненні потреби.

Як правило, є 2 види сервісних договорів:

1. FSMA-договір, або договір з «покопійною» або «покліковою» оплатою, де Замовник сплачує тільки вартість копії/відбитку А4 («кліку»), куди входять всі сервісні роботы (регламентні+виїздні), а також вартість витратних матеріалів і запчастин.  

2. Договір з сервісного обслуговування, куди входить вартість сервісних робіт (регламентні+виїзні), а усі витратні і запасні частини постачаються по мірі необхідності за окремими рахунками виконавця. 

Крім цього, існує і система термінових виїздів на бездоговірній основі — у випадку виникнення збію у роботі друкарського обладнання наш фахівець у найкоротший строк усуне несправність.

Всі сервісні фахівці нашої фірми пройшли навчання та мають відповідні сертифікати.

Сервісний центр “Постайл Системс» авторизовано компанією Canon на ремонт та технічне обслуговування продуктивних систем друку і БФП.

Крім традиційних аспектів сервісного обслуговування, пропонуємо скористатися системою дистанційної діагностики обладнання, що дозволяє визначати пробіг машини, стан лічильників, а також наявність помилок в роботі – Canon eMaintenance.


Встановлення обладнання Canon/Oce

При купівлі друкарської системи, як правило, вимагається її запуск: зняття транспортувальних  обмежувачів, збір модульних частин та вузлів, встановлення витратних матеріалів та підключення додаткових пристроїв (подавачів паперу, фінішерів тощо).

Фахівці Постайл Системс виконають всі необхідні роботи зі встановленні БФП і друкарського обладнання Canon:

  • Зняття упаковки і транспортувальних обмежувачів
  • Збірку копіювального апарату/принтеру
  • Встановлення і підключення додаткових пристроїв
  • Встановлення витратних матеріалів
  • Налаштування та перевірка працездатності апарату