Canon Oce VarioPrint 6000 TITAN

Потужна платформа Canon Oce VarioPrint 6000

Серия TITAN — наступник відомої платформи Oce VarioPrint 6000, яка більш десяти років тому стала новим еталоном пристроїв для чорно-білого цифрового друку. Вперше використана у неї технологія миттєвого двостороннього друку Gemini до сьогодення не має собі рівних.

Нові моделі здатні видавати до 10 мільйонів віддрукованих листів А4 у місяць. Вони ідеально підходять для виробників комерційної друкованої продукції, видавництв, типографій, що спеціализуються на транзакційному друці і діловій документації, а також для великих внутрішніх типографій підприємств. Серія Océ VarioPrint 6000 TITAN передбачає три версії друкарських систем для клієнтів з різними потребами — стандартну, TP (для транзакційного друку) и MICR (для банківських чеків).

Крім того, пропонується ряд додаткових модулів післядрукарської обробки, таких як брошурування, клеєва та стрічкова палітурка, перфорація та обрізка. А інтерфейс DFD для пристроїв післядрукарької обробки документів дозволяє при необхідності підключати стороннє обладнання для палітурки та брошурування.

 

Гнучкість та універсальність Canon Océ VarioPrint 6000

Вибір друкарських носіїв (паперу) для Océ VarioPrint 6000 TITAN ширше, ніж у всіх попередніх моделей. Це допоможе постачальникам послуг зайняти нові сегменти ринку, скориставшись комерційними можливостями, що відкрились. Нова функція Light Weight Media (LWM) з технологією LWM Air Guide дозволяє друкувати на папері з низкою щільністю— від 45 г/кв. м. Це відкриває власникам пристроїв цілий ряд нових ринкових ніш , раніше недосяжних для виробників листового друку.

Використання тонкого паперу підтримується також перевіреною технологією одночасного двостороннього друку Océ Gemini: для друку на обох сторонах листа використовуються два друкарських вузли, без перевороту листа, й в наслідок цього не треба уповільнювати процес друку, щоб перегорнути листа. Ця особливість забезпечує пряме проходження листа через вузли принтера.

Технологія Océ Copy Press дозволяє наносити тонер при низькій температурі плавлення, що зменшує фізичне пошкодження паперу і максимально зберігає її гладкість — а тому, підвищує якість друку і післядрукарської обробки. При цьому нанесений тонер набуває матовість, як при офсетному друку.

Ще одна, технологія, яка заслуговує на увагу, має назву Océ ScreenPoint. Хоча більшість документів сьогодні створюються у кольорі, кольоровий друк далеко не завжди є необхідністю. Однак не всі монохромні машини коректно працюють з кольоровими файлами. Технологія ScreenPoint за рахунок інтелектуального аналізу кольорового спектру дозволяє автоматично переводити кольорове зображення у чорно-біле, забезпечуючи гладкі переходи відтінків сірого, високу розподільну здатність, багате чорне заповнювання і точні ясні лінії. Крім того, оператор може керувати яскравістю і контрастом зображення без шкоди для дрібних деталей.

Серія VarioPrint 6000 TITAN підтримує друк на звичайному, крейдованому і текстурному папері, а також на спеціалізованих носіях— наприклад, на безвуглецевому копіювальному папері (NCR). Це єдині цифрові пристрої у своєму класі, здатні задрукувати обидві сторони листів з вкладками, що буває необхідно, наприклад, для інструкцій і довідників.

Пристрої серії VarioPrint 6000 TITAN сумісні з деякими варіантами модулів подання паперу, що надає клієнтам вибір і дозволяє адаптувати конфігурацію системи друку під свої завдання. Стандартний модуль подання паперу розроблений для листів розміром до 320 x 488 мм, тоді як блок Flex XL дозволяє друк на листах розміром до 350 x 500 мм — ідеальний вибір для цифрового видавництва, яке займається друком книг за вимогою у режимі множення. У залежності від виробничих потреб клієнти можуть встановити три стандартних блока, три блока Flex XL або скомбінувати блоки різних розмірів.

Принтери серії VarioPrint 6000 TITAN випускаються в кількох модифікаціях, що відрізняються швидкістю друку:

Oce VarioPrint 6180 TITAN – швидкість двостороннього друку 182 стор. А4/хв.

Oce VarioPrint 6220 TITAN – швидкість двостороннього друку 221 стор. А4/хв.

Oce VarioPrint 6270 TITAN  – швидкість двостороннього друку 272 стор. А4/хв.

Oce VarioPrint 6330 TITAN – швидкість двостороннього друку 328 стор. А4/хв.