uniFLOW – єдина платформа для друку, сканування та керування пристроями

Можливості безпечного друку uniFLOW дозволяють відправляти конфіденційні документи на мережеві принтери і багатофункціональні пристрої (БФП) з настільних ПК і мобільних пристроїв. Система дозволяє роздруковувати документи тільки тоді, коли користувач фізично знаходиться поруч з пристроєм. Завдяки своїм унікальним можливостям і технологіям, рішення uniFLOW – це дієвий програмний додаток, який максимально підвищує рівень безпеки компанії поряд з її продуктивністю.

uniFLOW – єдина платформа

Єдина…
• Єдина система, яку потрібно вивчити співробітникам.
• Єдина база даних для резервного копіювання.
• Єдиний набір користувачів, правил і налаштувань безпеки.
• Єдиний звіт про всі витрати на друк в офісі і друкованому відділі.
• Єдина клієнтська програма для керування завданнями друку в офісі і друкарському відділі.

…платформа
• Інтегрована платформа для друку, сканування та управління пристроями.
• Масштабованість до будь-якого розміру, що забезпечує гнучкість незалежно від типу організації.
• Модульна архітектура дозволяє в будь-який момент додати додаткові функції uniFLOW.
• Апаратно-незалежна платформа, яка полегшує інтеграцію змішаного парку пристроїв.

Безпечний друк конфіденційних документів

Поширена проблема бізнесу при використанні мережевого друку – потрапляння конфіденційних документів в руки стороннім. При використанні uniFLOW жоден документ не буде роздрукований, поки співробітник, який відправив його на друк, що не авторизується на БФП. Зробити це можна за допомогою різних карт, відбитків пальців, PIN-коду або комбінації Ім’я / Пароль. uniFLOW може отримувати список співробітників з Active Directory або працювати в режимі “самонавчання” і автоматично співвідносити карту з її власником, знімаючи таким чином головний біль з IT-відділу. Крім того, можна дати право одному користувачеві роздруковувати документи іншого.

Друк звідки завгодно (My Print Anywhere)

З uniFLOW співробітники можуть користуватися безпечним друком, де б вони не працювали, тобто друкувати з настільних ПК, мобільних телефонів або з серверних додатків, таких як SAP®. Незалежно від способу відправки завдань на друк всі вони будуть міститися в захищеній особистої черги друку користувача.

Єдине рішення – універсальний драйвер uniFLOW

Користувачі можуть вибрати для друку документів будь-яке мережеве пристрій, незалежно від його виробника і моделі. Універсальний драйвер uniFLOW завжди забезпечує коректний вивід завдання на будь-якому пристрої. Це знижує ймовірність невдоволення користувачів процесом друку та економить витрати за рахунок скорочення відходів. Якщо основний сервер uniFLOW недоступний, універсальний драйвер uniFLOW може перенаправляти завдання друку на будь-який доступний сервер, що гарантує безперервність роботи. Користувачі також можуть відправляти завдання на друк з OS X® без встановлення окремого драйвера, використовуючи технологію Apple AirPrint®.

Широкі можливості перевірки справжності на пристрої

uniFLOW полегшує контроль доступу до пристроїв. Користувачі можуть вибирати різні способи перевірки справжності, наприклад картку доступу, ім’я користувача з паролем, PIN-код, код завдання або анонімний вхід, щоб безпечним чином отримувати завдання зі своєї особистої захищеної черзі друку. Крім того, користувачі можуть отримувати різні права доступу в залежності від посади і використовувати тільки необхідні їм функції.

Вивід на будь-якому пристрої

Всі завдання на друк містяться в захищеній особистої черги друку користувача, поки не будуть виведені на друк на обраному принтері, яким може виявитися будь-який принтер в мережі організації. Існують вбудовані додатки для різних пристроїв Canon, широкоформатних принтерів Oce і БФП інших виробників. Користувачі можуть вибрати потрібне завдання на друк зі свого списку, який відображається безпосередньо на дисплеї пристрою. Також користувачі можуть змінити параметри післядрукарської обробки безпосередньо на пристроях Canon imageRUNNER ADVANCE. Пристрої, які не підтримують вбудовані додатки, підключаються через microMIND або uniFLOW Release Station – апаратно-незалежний термінал з сенсорним екраном. Крім того, безпечний вивід завдань на друк можливий і зі смартфонів і планшетів.

Інтегровані можливості відстеження та обліку витрат

Будь-якій організації потрібно розуміти, як витрачається її бюджет, виділений на друк, щоб контролювати витрати і скорочувати відходи. uniFLOW дозволяє відстежувати всі витрати на друк, копіювання, сканування і відправку факсів на будь-якому підключеному пристрої, правильно розподіляючи їх по відділах і проектам.

uniFLOW дозволяє організаціям розподіляти витрати по багаторівневим центрам витрат. Коли користувач відправляє завдання на друк, на його ПК може з’являтися спливаючий екран з можливістю вибору центру витрат, на який має бути віднесено це завдання. Центри витрат також можуть відображатися на дисплеї БФП.

Маршрутизація, що налаштовується

Ще одна проблема при наявності великого парку устаткування складається в неможливості контролю витрат на друк і неоптимальном використанні принтерів. Наприклад, користувачі можуть направляти на малопотужні або кольорові принтери великі обсяги документів, що призводить до утворення черг та збільшенню витрат на друк. uniFLOW містить вбудований графічний редактор маршрутів, який дозволяє адміністратору встановлювати правила руху роздруківок і сканованих документів для кожного користувача або БФП. Налаштувавши відповідні правила, можна домогтися істотної економії коштів, а також отримати можливість співвідносити витрати з конкретними користувачами або відділами.

uniFLOW допоможе більш раціонально організувати друк, перенаправляючи завдання таким чином, щоб тільки невеликі обсяги друку надходили на настільні пристрої друку, а більш об’ємні завдання прямували на більш дешеві і швидкі коридорні багатофункціональні пристрої. Можливо навіть перенаправлення дуже об’ємних завдань в централізований друкований відділ.

Захист конфіденційної інформації

Крім того, існує також проблема можливого витоку інформації в результаті несанкціонованого копіювання, сканування або відправки по факсу конфіденційних документів. uniFLOW дозволяє зберігати зміст кожної копії, роздруківки, факсу або скану на сервері і аналізувати його за ключовими словами з видачею попереджень про можливий витік важливої ​​інформації.

Аудит всіх дій з пристроями

Завдяки тісній інтеграції uniFLOW з додатком Canon iW SAM Express організації можуть легко реєструвати і архівувати всі дії з зображеннями, такі як друк, сканування, надсилання факсимільних повідомлень, копіювання і відправка по електронній пошті. Текстові дані і зображення поряд з інформацією з журналів можна зберігати кожен раз, коли на БФП Canon виконується якесь завдання. Це полегшує ретельний аудит і виявлення конфіденційної інформації для перевірки. Підтримується експорт будь-яких даних і зображень в систему запобігання втрат даних.

Дані зображень і друку, зібрані iW SAM, обробляються в uniFLOW за допомогою модуля керування робочими процесами, який дозволяє виконувати настроюються дії з урахуванням корпоративних політик і вимог перевірки безпеки. Документи можна надійно зберегти для подальшої перевірки в будь-який з безлічі підтримуваних систем управління документами.

uniFLOW на сторожі корпоративних секретів:
• Рішення здатне реєструвати, перевіряти і архівувати дані і призначену для користувача інформацію, що відносяться до завдань друку, а також операцій копіювання, сканування і відправки факсів (текстові дані, дані зображень, дані журналів).
• Крім того, за допомогою універсального драйвера uniFLOW PostScript дані друку можна збирати з пристроїв різних виробників.
• Відповідальний адміністратор отримує повідомлення, коли завдання на друк, сканування, факсу, копіювання або відправку поштою містить певне ключове слово. Це допомагає відслідковувати витік важливої ​​інформації.
• Доступний повнотекстовий пошук на основі модуля розпізнавання тексту uniFLOW.
• Через uniFLOW всі зібрані дані можна автоматично експортувати в зовнішні системи управління документами, включаючи системи запобігання втрат даних.

Розширені можливості введення паперових документів

Ваші співробітники можуть витрачати багато часу на сканування і подальшу обробку документів через те, що інтерфейси користувача на різних БФП відрізняються. Інтерфейс uniFLOW динамічний і може налаштовуватися індивідуально для кожного користувача. Який би апарат він не вибрав для сканування, персоніцірованние кнопки на панелі БФП і маршрутизація завдання будуть однакові. Авторизувавшись на БФП, користувач має можливість сканування паперових документів на свою електронну пошту, в папку, в додаток на своєму комп’ютері або в корпоративну систему управління документами. uniFLOW має вбудовану підтримку Microsoft Exchange, Microsoft SharePoint, Therefore, Google Docs і ряду інших, може здійснювати розпізнавання документів на 137 мовах і конвертувати їх в редагований формат, а також виділяти текст і штрих-коди, які можна використовувати для індексації документів. Документ стискається з високим коефіцієнтом для зменшення його розміру, часу на передачу і дискового простору для зберігання.

Таким чином, рішення uniFLOW – це комплексне програмне забезпечення для управління скануванням, яке дозволяє максимально використовувати переваги цифрового документообігу. Система uniFLOW покращує контроль над документами і підвищує продуктивність співробітників. Інтуїтивно зрозумілий і простий користувальницький інтерфейс без надмірностей і настроюються покрокові робочі процеси сканування прискорюють освоєння, а значить, і окупність рішення. Поєднання функцій сканування uniFLOW і можливостей безпечної друку створює цілісне бізнес-рішення для управління документами.

Миттєві переваги

Контроль і скорочення витрат
За допомогою вбудованої системи звітності організації можуть відстежувати і аналізувати обсяги друку, копіювання, відправки факсів та сканування. Це дозволяє правильно здійснювати внутрішні розрахунки і контролювати поточні обсяги використання. Маршрутизація завдань веде до негайної економії і підвищує ефективність.
Підвищення безпеки документів
З метою запобігання несанкціонованому використанню пристроїв і захисту цінної і конфіденційної інформації uniFLOW вимагає від користувачів, щоб вони ідентифікували себе на пристрої. Це допоможе уникнути потрапляння конфіденційних документів в не ті руки.


Підвищення продуктивності праці співробітників
Продуктивність праці співробітників можна значно підвищити за допомогою засобів мобільного друку, що дозволяють їм друкувати документи там, де вони потрібні.
Допомога в захисті навколишнього середовища
Аналітичні дані uniFLOW допомагають впровадити екологічно безпечну стратегію друку для економії цінних ресурсів і поліпшення екологічних показників.