Canon imageRUNNER ADVANCE – серія офісних БФП для кольорового і чорно-білого друку

Компанія Canon представляє нову версію платформи imageRUNNER ADVANCE третього покоління з версією вбудованого ПО 3.8. Всі пристрої отримали сучасний захист від кіберзагроз та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Розроблена спеціально для БФП Canon, третя версія платформи містить поліпшення для кожного пристрою з відзначеної нагородами серії imageRUNNER ADVANCE.

Моделі МФУ imageRUNNER ADVANCE третього покоління

  • Серія Canon iR ADV 525/615/715 III
  • Серія Canon iR ADV 4500 III
  • Серія Canon iR ADV 6500 III
  • Серія Canon iR ADV 8500 III
  • Серія Canon iR ADV C256 III / C356 III
  • Серія Canon iR ADV C3500 III
  • Серія Canon iR ADV C5500 III
  • Серія Canon iR ADV C7500 III

Легкість використання

Велика панель керування — ключовий елемент кожного з пристроїв. Кольоровий сенсорний екран високої розподільчої здатності дозволяє без зусилля виконувати будь-які завдання, а регулювання кута нахилу робить працю ще більш зручною. Екранні меню логічно організовані і інтуїтивно зрозумілі, так що для їх використання не вимагається навчання; при необхідності додаткову підказку можна отримати у вбудованої довідковій системі.

Всі пристрої серії imageRUNNER ADVANCE побудовані на базі єдиної платформи і загальних принципах функціонування. Освоївши одну модель, користувачі легко зможуть працювати з будь-якою іншою, тому додавання нового обладнання не представляє ніяких проблем.

Передові можливості захоплення зображення

Кожний пристрій, що має потужну функціональність сканеру, може працювати у якості вузла захоплення і оцифровки зображень. Завдяки стандартній підтримки оптичного розпізнавання символів і форматів Office Open XML (таких як PowerPoint і Word), апарати imageRUNNER ADVANCE дозволяють сканувати паперові документи і використовувати інформацію, що міститься у них в електронному документообігу. Модуль сканування одночасно зчитує обидва боку листа, дозволяє удвічі швидше отримувати результати, які потім можна легко відправити електронною поштою, факсом, в папку, на сервер FTP або у хмарний сервіс.

Всі пристрої imageRUNNER ADVANCE тісно інтегруються з різноманітним програмним забезпеченням для управління інформацією (як Canon, так і сторонніх розробників) завдяки вбудованій підтримці платформ MEAP і MEAP Web. Це дозволяє використовувати їх для комплексній оптимізації виробничих процесів.

Підтримка мобільної роботи

Платформа imageRUNNER ADVANCE забезпечує масштабну підтримку мобільних користувачів і гнучких схем організації роботи, що допомагають більш ефективно використовувати робочу силу. Потужні MEAP-додатки дозволяють друкувати документи з будь-якого мобільного або веб-додатку, що підтримує Google Cloud Print, а також здійснювати сканування і друк з мобільних пристроїв, таких як iPad, iPhone та пристрої під керуванням ОС Android.

Можна також використовувати можливості централізованого мобільного друку у рамках рішення Canon uniFLOW — воно дозволяє друкувати файли різних форматів з будь-якої платформи і на будь-якому пристрої, без збитку для безпеки і контролю витрат.

Створення особистих робочих процесів

Всі пристрої серії imageRUNNER ADVANCE розраховані на спільне використання, проте вони також надають можливості для персоналізації. Увійшовши у систему, користувач отримує індивідуальне робочий простір, який він може налаштовувати за своїм смаком. Так, можна створювати окремі кнопки для швидкого запуску задач, що часто виконуються, таких як сканування у бізнес-додатки або відправлення документів на адресу груп. Користувач може вибирати фонове зображення для сенсорного екрану, налаштувати вид і розмір кнопок.

   

Якісний друк

Платформа imageRUNNER ADVANCE забезпечує чудову якість кольору і високу чіткість зображення у кожному відбитку. Вона надає різноманітні інструменти для створення самих вражаючих і професійних ділових документів і маркетингових матеріалів. Засоби ефективної комунікації допомагають мотивувати і надихати співробітників, здійснювати управління і підтримувати зв’язок з клієнтами.

В обладнанні серії imageRUNNER ADVANCE використовується унікальний тонер, якій не містить олію, а також унікальна технологія калібрування у реальному часі, щоб забезпечить найчіткіші чорно-білі і найяскравіші кольорові відбитки з вражаючою розподільчою здатністю 1200 точок на дюйм. Завдяки цьому гарантується відмінний результат друку — від друку важливих бізнес додатків до простого зовнішнього повідомлення електронної пошти.

Повна інтеграція

Обладнання серії imageRUNNER ADVANCE підтримує галузеві стандарти, такі як PCL и PostScript, і відповідає мережевим стандартам і правилам безпеки, тому його легко вбудувати у локальну мережу у якості повноцінного діючого компоненту. Воно також інтегрується з ERP системами, такими як SAP, і підтримує друк з Linux/Unix й більш старих операційних систем.

Також можливо нагодити взаємодію з зовнішніми системами, такими як Adobe Rights Management і SharePoint, включаючи різноманітні хмарні сервіси.

Надійність і відмовостійкість

В обладнанні imageRUNNER ADVANCE є ряд інструментів, за допомогою яких постачальники послуг можуть забезпечувати надвисокий рівень попереджуючого обслуговування. Функції дистанційного моніторингу і діагностики системи eMaintenance дозволяє контролювати і поповнювати запаси тонеру в офісі, а також автоматично знімати точні показники лічильників. Попереджаюче обслуговування і швидке виправлення неполадок забезпечується засобами віддаленої діагностики, обробки подіями і управлінням життєвим циклом деталей.

Все це сприяє безперебійній роботі обладнання, зниження навантаження на технічний персонал і досягненню максимальної віддачі від вкладених коштів.

Неперевершена система безпеки

Для реалізації самого високого ступеню контролю можливо використовувати рішення Canon ULM  або Canon uniFLOW спільно з обладнанням imageRUNNER ADVANCE. Ці рішення забезпечують вичерпні можливості відстеження і обліку витрат, включаючи детальну звітність і вибір центру витрат для розподілу витрат. Використовуючи інтелектуальну маршрутизацію, адміністратор може визначити порядок друку документів при тих чи інших умовах і налаштувати автоматичне перенаправлення завдань до найефективнішого пристрою у мережі з метою зниження загальних витрат на друк (функція “follow me“).

Також забезпечується запобігання утрати даних, що дозволяє відстежувати завдання друку, копіювання і сканування, що виконуються на багатофункціональному пристрої. За допомогою цих рішень можна заборонити користувачам, що не мають відповідних повноважень, друкувати або сканувати документи, які містять конфіденційні відомості. Таким чином, можна бути впевненим, що важлива інформація буде надійно захищена.

Мережева безпека

Платформа imageRUNNER ADVANCE підтримує стандартну функціональність IPsec, що забезпечує конфіденційність і безпеку даних, що передаються у мережі по протоколу IP. Пристрій також можна налаштувати таким чином, щоб до нього змогли отримати доступ тільки пристрої з певним IP- або MAC-адресами, наприклад, тільки сервер друку. Весь інший вхідний мережевий трафік буде блокуватися. Крім того, можна встановити фільтри по IP-адресам для вихідного трафіку, щоб запобігти передачу даних неавторізованим користувачам. Для захисту даних, що передаються по мережі, також використовується протокол SSL, який забезпечує надійне шифрування.

Конфіденційність

Вбудована функція безпечного друку запобігає видачу конфіденційних документів у загальний вихідної лоток: для отримання такого відбитку користувач повинен увести ПІН-код, встановлений власником документу у драйвері принтеру. Поштові скриньки пристрою можуть бути захищені від несанкціонованого доступу ПІН-кодом. У системі Canon uniFLOW є функція «My print anywhere» (Мій друк звідусіль), що дозволяє користувачам ідентифікуватися і отримувати результати виконаних завдань на будь-якому пристрої у мережі.

Управління доступом

Процедуру ідентифікації на пристрої можна зробити як завгодно простою або складною, у залежності від потреб компанії — від дотику до аватару користувача до вводу ПІН-кодів і паролів або використання безконтактних ідентифікаційних карт.

Безпека обладнання

У багатофункціональних пристроях imageRUNNER ADVANCE є ряд функцій, що дозволяють додатково захистити інформацію, що зберігається на пристрої. Стандартну функцію знищення даних можна налаштувати таким чином, щоб всі дані, які відносяться до завдання, стиралися з пам’яті після його виконання. Дані також можна захистити шляхом їх шифрування за допомогою опціонального пакету “шифрування даних” (має сертифікат Common Criteria). Нарешті, у якості міри фізичного захисту, можна витягувати з пристрою жорсткий диск і зберігати його у надійному місці у неробочий час.

Відстежування і контроль активності

За допомогою звітів можна легко контролювати активність користувачів і використовувати цю інформацію для виявлення потенційних можливостей економії, таких як, наприклад, використання двостороннього або чорно-білого друку. Міри, що вимагаються, можуть бути впроваджені за допомогою вбудованої системи управління доступом, що дозволяє обмежити використання певними функціями пристрою, такими як сканування і відправлення або копіювання і друк у кольорі, на рівні окремих користувачів. Це допомагає керувати витратами, а також створити додатковий рівень контролю доступу до пристрою.

Безпека документів

Опція блокування сканування дозволяє обмежити несанкціоноване копіювання та відправлення документів, а також допомагає відстежити їх походження. В якості міри, що стримує  копіювання конфіденційних документів також можуть використовувати захисні водяні знаки. Аутентичність документу може бути завірена підписом користувача пристрою, а PDF-файли, отримані у наслідок сканування, можуть бути захищені паролем перед відправленням з пристрою.

Еталон турботи до довкілля

У бізнес-кліматі сьогодення важливо приймати  рішення, вірні не тільки з точки зору миттєвого виграшу, але і на перспективу. Компанія Canon керувалася цим принципом турботи про майбутнє, коли створювала для Вас серію imageRUNNER ADVANCE. У неї поєднані розумна вартість придбання, економність у експлуатації, висока ступень керованості і новий стандарт екологічної відповідальності.

Енергоефективність

У всіх пристроях imageRUNNER ADVANCE використовується технологія On-Demand fixing, розроблена компанією Canon. Вона забезпечує швидке включення пристрою і економію електроенергії. Для запобігання непродуктивних витрат електроенергії пристрої обладнано автоматичними таймерами, які можуть відключати пристрій після певного часу бездіяльності або наприкінці робочого дня або тижня.

Нові стандарти екологічної відповідальності

Обладнання серії imageRUNNER ADVANCE відзначено нагородою за низьке енергоспоживання і має найкращі у своєму класі показники типового енергоспоживання (ТЕC). У режимі сну потужність, що споживається, знижується до 1 Вт, а низький рівень шуму, що створюється як самими пристроями, так і модулями завершальної обробки, відображає турботу виробника щодо комфортних умов роботи.

Відповідальна експлуатація

Пристрої дозволяють друкувати на обох боках листа з професійною якістю, тим самим сприяючи економії паперу. При використанні функції Secure Printing віддруковані документи «затримуються», поки користувач не буде готовий їх забрати з пристрою — це допомагає уникнути втрат через відбитки, які були забути у вихідних лотках.

Екологічна конструкція

Кожний пристрій виготовляється з використанням перероблених матеріалів і біопластмас, що виробляються з рослинної сировини. Рівень вибросів вуглекислого газу знижено за рахунок використання більш екологічних матеріалів, а також конструкції і виробничих процесів, орієнтованих на мінімізацію шкідливого впливу на довкілля.