Universal Login Manager

Universal Login Manager (ULM) – програмне забезпечення, що встановлюється на БФП Canon і дозволяє призначати користувачам права на друк, а також налаштувати робочі процеси, що персоналізуються, для підвищення продуктивності. В той же час, прості інструменти звітності пропонують бізнесу потужні можливості управління діями користувачів і витратами.

Переваги Universal Login Manager

Додаток Universal Login Manager надає безперечні переваги ІТ-адміністраторам, офісним користувачам і представникам керівництва компанії. Рішення вбудоване в пристрій і не вимагає коштовні вкладення у додаткові сервери друку. Простота його активації і налаштування гарантує максимальну користь з мінімальними зусиллями. Інструменти звітності і стеження за пристроєм і користувачами надають потужні можливості управління використанням пристрою і витратами. Підвищуйте безпеку документів, додаючи вибір типа облікових записів відповідно до своїх потреб.

Проста аутентифікація користувача

Universal Login Manager захищає принтери від несанкціонованого доступу і використання, оберігаючи вашу інформацію. Щоб дістати доступ до принтера на необхідному рівні безпеки і зручності, користувач просто повинен вибрати заздалегідь назначений спосіб аутентифікації.

Варіанти входу у систему:

 • Ім’я користувача і ПАРОЛЬ
 • Вхід за допомогою зображення
 • Вхід за допомогою зображення і PIN-коду
 • Вхід за допомогою безконтактної карти
 • Вхід за допомогою безконтактної карти і PIN-коду

Universal Login Manager надає один з трьох засобів аутентифікації:

 • Local Authentication Mode
  Адміністратор може створювати локальну базу даних користувачів на пристрої та використовувати її у якості постачальника аутентифікації.
 • Domain Authentication Mode
  Для аутентифікації використовується існуюча служба Active Directory на сервері
 • uniFLOW Server
  У якості постачальника аутентифікації можна вибрати сервер uniFLOW. Universal Login Manager також може виступати у uniFLOW у ролі додатку для входу у систему. Таким чином можна легко перейти з безсерверного рішення на платформу uniFLOW. У цьому випадку на сервері uniFLOW повинна бути платна ліцензія на доступ до пристроїв.

Таким чином, вхід в систему може виконуватися на рівні пристрою або функції, а доступ до функцій пристрою, включаючи сканування, розсилку, кольорове копіювання і кольоровий друк, можна обмежити, щоб підвищити безпеку і контролювати витрати на друк.

Доступ для користувачів та пристроїв: встановлюйте права для різни підрозділів і користувачів.

Доступ до функцій: просте налаштування прав для двостороннього, чорно-білого або кольорового друку і функції відправлення у відповідності до потреб підприємства.

Персоналізовані робочі процеси

Після входу в систему користувач потрапляє в робочий простір, який може бути налагоджений з врахуванням конкретних вимог для заощадження часу і зусилля. Простий процес входу у систему підвищує рівень безпеки без збитку для продуктивності користувачів.

Персоналізироване меню: після аутентифікації користувач побачить своє меню, що персоналізується, і дістане доступ до свого списку завдань на друк і кнопкам швидкого виконання часто використовуваних функцій.

Фон, що налаштовується: створюйте фонові зображення для максимальної персоналізації (ця можливість доступна тільки на пристроях Canon на платформі imageRUNNER ADVANCE).

Контроль використання та витрат

З легкістю відслідковуйте, як і ким зазвичай користується кожним пристроєм, щоб виявити потенційні можливості економії коштів.

Створюйте таблиці із звітами про витрати: створюйте таблиці витрат для друку, копіювання і інших функцій, а також назначайте ідентифікатори користувачам і підрозділам.

Створюйте звіти: для одного або декількох пристроїв, користувачів і ідентифікаторів підрозділів. Сортуйте і експортуйте звіти по використанню і витратам.

Аналіз: перевіряйте звіти, визначайте і аналізуйте витрати і можливості економії коштів.

ULM – рішення на рівні пристрою 

Додаток Universal Login Manager доступно у стандартної конфігурації (необхідна активація) для багатьох моделей принтерів і багатофункціональних пристроїв Canon. Функціональність ULM залежить від особливостей і функціональних можливостей пристрою.

Є два варіанти додатку — один призначен для пристроїв imageRUNNER ADVANCE, а для окремих моделей imageRUNNER та i-SENSYS (наприклад, i-SENSYS MF 735Cx та imageRUNNER C3025 та iR C3025i) є спеціальна версія.

Universal Login Manager і uniFLOW

Додаток Universal Login Manager – один з елементів у портфелі рішень компанії Canon для управління друком.

Порівняння додатків ULM і uniFLOW:

Як правило, активація додатка Universal Login Manager виробляється сервісними фахівцями при встановленні устаткування.

Резюмуючи, Canon Universal Login Manager — це призначений для малого і середнього бізнесу додаток для входу в систему на пристроях imageRunner Advance, а також деяких моделях imageRUNNER і i-SENSYS. Воно забезпечує як персоналізацію, контроль доступу за функціями і користувачами для забезпечення інформаційної безпеки, так і відстежування використання пристрою, у тому числі з метою зниження витрат. При цьому дані можуть зберігатися в локальній базі самого друкуючого пристрою Canon або на зовнішньому сервері.

Брошура Canon Universal Login Manager.